Nowe produkty

APLI KIDS - Puzzle 4... APLI KIDS - Puzzle 4...
  • Nowy

APLI KIDS - Puzzle 4 układanki - Cztery pory roku 3+

38,00 zł

Zestaw 4 układanek składających się z 4 puzzli w rozmiarze XL. Każda układanka to inna pora roku - wiosna, lato, jesień, zima. Dziecko musi dodatkowo rozpoznać i przyporządkować odpowiedni element charakterystyczny dla danej pory. Maluch podczas zabawy ćwiczy pamięć, koncentrację, rozwija zdolności motoryczne.

APLI KIDS - Gra podróżna -... APLI KIDS - Gra podróżna -...
  • Nowy

APLI KIDS - Gra podróżna - Labirynty Świat

29,00 zł

Gra podróżna Apli Kids świetnie sprawdzi się w restauracji, samochodzie, samolocie oraz wszędzie tam gdzie może zawitać nuda. Polega na odnalezieniu wyjścia z labiryntu. Wystarczy chwycić do ręki załączony do zestawu ołówek i zabawa na dłuższy czas zapewniona. Gra doskonale ćwiczy spostrzegawczość, pamięć oraz koncentrację. Dzięki małym rozmiarom idealnie nadaje się w podróży.

APLI KIDS - Gra podróżna -... APLI KIDS - Gra podróżna -...
  • Nowy

APLI KIDS - Gra podróżna - Znajdź różnice Sport

29,00 zł

Gra podróżna Apli Kids świetnie sprawdzi się w restauracji, samochodzie, samolocie oraz wszędzie tam gdzie może zawitać nuda. Polega na znalezieniu różnic między dwoma obrazkami. Wystarczy chwycić do ręki załączony do zestawu ołówek i zabawa na dłuższy czas zapewniona. Gra doskonale ćwiczy spostrzegawczość, pamięć oraz koncentrację. Dzięki małym rozmiarom idealnie nadaje się w podróży.