Bestsellery

Suavinex - BUTELKA O WOLNYM PRZEPŁYWIE ZERO ZERO 180ML

65,00 zł
Brutto

Butelka z smoczkiem silikonowym o wolnym przepływie| 180ml | ZERO ZERO

Ilość
Availability: Czekamy na dostawę

 

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 299zł!

BUTELKA ZERO ZERO ZAPOBIEGAJĄCA BÓLOM BRZUSZKA - BUTELKA DO KARMIENIA ZERO ZERO 180ML SS. Smoczek SS (PRZEPŁYW SLOW) z otworem zapewniającym wolny przepływ. Idealny w czasie pierwszych dni życia, na mleko, wodę lub glukozę.

 

Butelki Zero Zero docenią te mamy, które chcą połączyć karmienie piersią z karmieniem butelką.

 

Innowacyjne butelki Zero Zero posiadają wewnętrzną, silikonową torebkę. Ta opatentowana torebka silikonowa, w czasie karmienia jest rozciągnięta w zależności od tego, jak dziecko ssie, podobnie jak to dzieje się w gruczołach mlecznych u kobiety karmiącej. Ten innowacyjny system powoduje brak pęcherzyków powietrznych w pokarmie, zatem dziecko nie połyka powietrza, które mogłoby spowodować kolkę. System ten zapobiega także utlenianiu się mleka i utracie ważnych składników odżywczych.

 

Smoczek z butelką Zero Zero jest wykonany z silikonu. Dzięki wzornictwu opartemu na badaniach naukowych smoczek ten, jak nigdy do tej pory, przypomina kształtem i fakturą pierś mamy. Z tego powodu dla dziecka nie ma aż tak wielkiej różnicy między smoczkiem a brodawką i z łatwością przechodzi ono od karmienia butelką do karmienia piersią i na odwrót.

DLACZEGO WARTO

-brak powietrza w pokarmie,

-zapobieganie utlenianiu mleka,

-wewnętrzna torebka jest wykonana z półsztywnego, elastycznego i bardzo wytrzymałego silikonu; torebkę można myć w bardzo prosty sposób bez specjalnych pomocy,

-system karmienia dostosowany nawet dla dzieci urodzonych przedwcześnie, z mniejszą zdolnością ssania,

-butelki rekomendowane przez: Hiszpańskie Towarzystwa Dentystyki Dziecięcej i Stowarzyszenie Włoskich Specjalistów Ortodontów (A.S.I.O.),

-wykonane w UE,

-wszystkie produkty są wolne od BPA, przebadane klinicznie i wyprodukowane przez hiszpańskiego producenta farmaceutycznego.

 

 

suavinex.wolny przepływ.butelka zero 180ml

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: