Bestsellery

CANPOL Zestaw smoczków uspokajających silikonowych 0-6 m symetryczne Pure, róż

14,90 zł
Brutto

Zestaw smoczków uspokajających PURE COLOR zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji PURE COLOR są małe i lekkie – najlżejsze ze wszystkich dostępnych w ofercie Canpol babies.

Ilość
Availability: Czekamy na dostawę

 

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 299zł!

Zestaw smoczków uspokajających PURE COLOR zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji PURE COLOR są małe i lekkie – najlżejsze ze wszystkich dostępnych w ofercie Canpol babies. Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki z niewielkimi otworami gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza i minimalizuje ryzyko podrażnień delikatnej skóry maluszka. Wykonane są z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia podawanie smoczka dziecku i pozwala na przymocowanie go do łańcuszka. Smoczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy. 

Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki zmniejsza powierzchnie styku z twarzą dziecka i minimalizuje ryzyko podrażnień.

Mały i lekki - najlżejszy smoczek w marce Canpol babies.

Gumka wyprodukowana z silikonu - całkowicie przezroczysta i bezsmakowa.

Nowoczesna kolorystyka - inspirowana najnowszymi trandami.

Wygodny uchwyt - ułatwia podawanie dziecku smoczka oraz pozwala na przymocowanie łańcuszka. 

 

Dodatkowe informacje:

Smoczki dostępne w 3 rozmiarach: 22/644 (A) 0-6 miesięcy; 22/645 (B) 6-18 miesięcy; 22/646 (C) 18+ miesięcy.
W opakowaniu 2 sztuki. Produkt nie zawiera BPA.

 Jak używać?

Przed pierwszym użyciem gotuj smoczek do uspokajania w wodzie przez 5 minut, następnie po schłodzeniu wyciśnij pozostałą w smoczku wodę. Jest to niezbędne dla zapewnienia higieny. Przed każdym użyciem umyj smoczek ciepłą wodą. Nie należy używać antybakteryjnych ani ściernych środków czyszczących. Zbyt wysokie stężenia środków czyszczących mogą z czasem spowodować uszkodzenie elementów plastikowych. Nigdy nie zanurzać gumki w słodkich substancjach ani lekarstwach, gdyż może to wywołać u dziecka próchnicę zębów. Używać smoczka do uspokajania przez okres od 1 do 2 miesięcy, następnie wymienić go na nowy ze względu na bezpieczeństwo i zachowanie higieny. Jeżeli smoczek do uspokajania zostanie wciągnięty do jamy ustnej NIE NALEŻY WPADAĆ W PANIKĘ; smoczek do uspokajania nie może być połknięty i jest tak skonstruowany, aby można było sobie poradzić gdy zdarzy się taki przypadek. Usunąć smoczek do uspokajania z ust najdelikatniej jak to możliwe. Przechowuj smoczek w czystym, suchym i zamkniętym pojemniku.  
OSTRZEŻENIE! Przed każdym użyciem dokładnie sprawdź produkt. Pociągnij smoczek we wszystkich kierunkach. W przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzeń wyrzuć produkt. Nie pozostawiaj smoczka w bezpośrednim narażeniu na promienie słoneczne, w pobliżu źródeł ciepła lub w substancji dezynfekującej (roztwór „sterylizujący”) dłużej niż jest to zalecane, ponieważ może to spowodować osłabienie gumki. 
Zalecamy odstawienie smoczka u dzieci w wieku 3 lat.

canpol.smoczek.pure.róż

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: