Bestsellery

APLI KIDS - Drewniane puzzle z warstwami - Żółw 2+

59,00 zł
Brutto

Drewniane puzzle z warstwami Apli Kids przedstawiają cykl życia żółwika. Na początku ujrzymy jajko, z którego wykluje się żółwik i będzie rósł aż przerodzi się w poważnego żółwia ;)

Ilość

 

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 299zł!

Drewniane puzzle z warstwami Apli Kids przedstawiają cykl życia żółwika. Na początku ujrzymy jajko, z którego wykluje się żółwik i będzie rósł aż przerodzi się w poważnego żółwia ;) Ostatnia warstwa czyli żółw jest w formie figurki i śmiało można się nią bawić. Zestaw składa się z 3 warstw drewnianych puzzli. Układanie puzzli przez dzieci ma ogromne walory edukacyjne. Maluch podczas zabawy ćwiczy pamięć, koncentrację, rozwija zdolności wzrokowe oraz przestrzenne. Duże, wykonane z drewna elementy idealnie mieszczą się w dziecięcej dłoni. Kolorowa, wesoła grafika zachęca do zabawy.
Idealnie sprawdzą się na prezent.

Cechy puzzli z warstwami Apli Kids:

    • odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 2 lat
    • w zestawie: 3 warstwy puzzli z figurką żółwia
    • wymiary układanki: 19,8 x 19,8 x 1,8 cm

 

Zaczęliśmy w 1932r. od produkcji naklejek - tysięcy naklejek w różnych kształtach, kolorach, fakturach i rozmiarach. Po wielu latach pracy ze szkołami i nauczycielami, tworzeniu artykułów, odkrywaniu produktów ułatwiających i wspierających działania edukacyjne stworzyliśmy Apli Kids. Celem przy tworzeniu Apli Kids była nauka poprzez zabawę przy wykorzystaniu naszych gier, zabawek i materiałów. Mądre zabawki w rękach dzieci dziś – sprawią, że staną się sprytnymi i kreatywnymi dorosłymi jutro.

apli.kids.puzzle.żółw

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: