Bestsellery

APLI Kids - Zestaw naklejek z 2 planszami Apli Kids - Syrenki

19,00 zł
Brutto

Stwórz własne przygody z naklejkami Apli Kids. Zestaw składa się z dwóch plansz do wyklejania oraz 2 arkuszy jednorazowych naklejek.

Ilość

 

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 299zł!

Nie znam dziecka, które nie sięgnie po naklejki i nie uzna ich za doskonałą zabawę! Sprawdź to!

Stwórz własne przygody z naklejkami Apli Kids. Zestaw składa się z dwóch plansz do wyklejania oraz 2 arkuszy jednorazowych naklejek. Ten zestaw zapewni dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy, rozwijając umiejętności motoryczne dziecka, wyobraźnię oraz zainspiruje do kreatywnej zabawy tworząc ciekawe historie. Naklejki z planszami doskonale sprawdzą się zarówno w domu jak również podczas podróży, dzięki lekkim, składanym na trzy części planszom zapakujesz je do każdego plecaka, torebki.

Cechy:

odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 3 lat

w zestawie: 2 plansze do naklejania, 2 kartki z 28 naklejkami

wymiary: 15,2 x 2,5 x 24,2 cm

Słowo od Apli Kids - Zaczęliśmy w 1932r. od produkcji naklejek - tysięcy naklejek w różnych kształtach, kolorach, fakturach i rozmiarach. Po wielu latach pracy ze szkołami i nauczycielami, tworzeniu artykułów, odkrywaniu produktów ułatwiających i wspierających działania edukacyjne stworzyliśmy Apli Kids. Celem przy tworzeniu Apli Kids była nauka poprzez zabawę przy wykorzystaniu naszych gier, zabawek i materiałów. Mądre zabawki w rękach dzieci dziś – sprawią, że staną się sprytnymi i kreatywnymi dorosłymi jutro.

apli.kids.naklejki.syrenki

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: